Alli je lék, který ovlivňuje metabolismus tuků (lipidů). Alli blokuje účinek lipáz — enzymů v trávicím systému, které rozkládají tuk. Tím, že jsou uvedné enzymy blokovány, všechen tuk nemůže být stráven, nevstřebá se a odchází ven z těla společně se stolicí. Podíl nevstřebaného tuku je přibližně 25%. Díky tomu tělo přijímá méně kalorií — Alli se používá k léčbě obezity (další info: ALLI na hubnutí: účinky, cena, diskuze na serveru Do plavek!).

[ad#respwhite]
Aktualizace březen 2013:
Podle informace výrobce není Alli v tomto okamžiku v ČR dostupný. Zmizela tak z trhu známá značka volně dostupného léku na hubnutí. Ovšem nezoufejte, stále můžete vyzkoušet alternativy, třeba z oblasti doplňků stravy nebo zdravotnických prostředků, které mohou mít vynikající efekt a které je možné pohodlně objednat na internetu.
Chcete-li zhubnout, doporučujeme:

Oba tyto výrobky znáte z úspěšné televizní reklamy. Na uvedených odkazech jsou k dispozici i zkušenosti a recenze uživatelů.

Na rozdíl od jiných přípravků, Alli netlumí chuť k jídlu ani neovlivňují rychlost metabolismu, efekt přípravku je omezen pouze na trávicí systém (nevstřebává se do těla). Proto Alli neovlivňuje ani funkci srdečního systému ani funkci mozku a nepůsobí nespavost. Alli je prodáván bez lékařského předpisu a je vhodný pro pacienty s BMI 28 a více.

Účinnou látkou Alli je orlistat v množství 60 mg v 1 kapsli. Tato účinná látka je stejná jako u přípravku na hubnutí Xenical — ten ale obsahuje dvojnásobné množství účinné látky a je k dispozici pouze na lékařský předpis.

[ad#respwhite]

Další info:
účinnost a vedlejší účinky Alli.
— diskuse účinků přípravku na hubnutí Alli na blogu Anakinovy zápisky.

Alli (orlistat 60 mg)
Štítky:    

Komentáře nejsou povoleny.